logo000

Svatební tanec - Svatební balíčky Ostrava

Chystáte se na svůj velký den a říkáte si "co budeme tančit za svatební tanec?"

Chcete překvapit své hosty a otevřít taneční parket ve velkém stylu?

Připravíme pro vás vše přesně podle vašich představ tak, aby jste si jej vy i vaši hosté maximálně užili. Samotný nácvik přizpůsobíme vašim časovým možnostem a samozřejmě vyjdeme z vašich pohybových dispozic. Pokud chcete pouze zopakovat repertoár v nejdůležitějších tancích z tanečních nebo si jen jít zatančit a sami si vše připravit, tak naše taneční studio v Ostravě - Vítkovicích je pro váš svatební tanec plně k dispozici. Ceny balíčků jsou oproti Invididuálním lekcím výrazně cenově zvýhodněny.

Svatební tanec 1

opakovací balíček

Přijďte si zopakovat ty nejdůležitější tance, které každý Čech umí. Valčík a Polku si zatancujete s každým, tak na to buďte připraveni. Samozřejmě vás můžeme naučit kterýkoliv z ostatních společenských tanců.

Obsah balíčku

* vedená lekce 2x 45 minut s lektorem
(možno spojit v jednu lekci)
* volný vstup na studio 60 minut bez lektora
* každá další lekce (45 minut) 600,- Kč

Cena balíčku 1.700,- Kč

Svatební tanec 2

Balíček - naše skladba

Máte svou oblíbenou skladbu, která je vašemu srdci nejblíž? Chcete vytvořit a naučit choreografii na konkrétní skladbu? Vytvoříme vše podle vašeho přání a požadavků tak, aby vás choreografie maximálně vystihovala a byla divácky poutavá.

Obsah balíčku

* vedená lekce 3x 90 minut s lektorem
* volný vstup na studio 2x 60 minut bez lektora
* každá další lekce (45 minut) 500,- Kč

Cena balíčku 4.500,- Kč

Svatební tanec 3

Balíček - Opravdová show

Překvapte všechny hosty dokonale připravenou show v podobě mixu skladeb, které máte rádi. Použijeme různé taneční styly a skladby tak, aby vaše produkce oslnila a všichni měli na co vzpomínat.

Obsah balíčku

*zpracování a výběr hudebního podkladu
* vedená lekce 5x 90 minut s lektorem
* volný vstup na studio 3x 60 minut bez lektora
* každá další lekce (45 minut) 400,- Kč

Cena balíčku 8.000,- Kč

Máte zájem o některý z našich balíčků, nebo chcete více informací? ... kontaktujte nás

Co je dobré si ujasnit dřív než začnete vymýšlet svůj svatební tanec:

  Co má váš svatební tanec vyjadřovat? ...

   je velký rozdíl, jestli jen chcete splnit povinnost úvodního svatebního tance nebo má tento tanec vypovídat něco o vás dvou a vašem vztahu.

  Zhodnoťte své možnosti ...

   samozřejmě prvotně své taneční, oba dva by jste měli mít chuť tanec připravit. Jestliže je jeden v páru méně pohybově nadaný, tak přesto lze vymyslet choreografii tak, aby jste ji úspěšně zvládli oba dva a nic nebylo poznat.
   Zásadní jsou také časové možnosti ... týden před dnem D nemůžete čekat, že připravíme velkou taneční show. Pokud si vyberete balíček naše skladba>, tak zahájení nácviku je ideální cca měsíc předem s tím, že se budeme potkávat alespoň 1x týdně.